انواع ویلچر های پله رو کدامند؟

انواع ویلچر های پله رو کدامند؟
یکی از دغدغه‌ های بزرگی که اکثر کاربران ویلچر با آن مواجه می‌شوند، رفت ‌و آمد از روی پله‌ها است. قطعاً جابجایی ویلچرهای معمولی از روی پله‌ها بسیار خسته ‌کننده بود و به چندین نفر نیاز دارد. خوشبختانه با روی کار آمدن ویلچر برقی در مدل‌های مختلف این مشکل تا حدودی حل شده ‌است. ازجمله بهترین و جدیدترین مدل‌های ویلچر می توان به  ویلچر های پله رو اشاره کرد. که  این مشکل بزرگ را برای افراد توانخواه حل کرده‌ است. همان ‌طور ‌که از نام محصول پیداست، دارای ۴ چرخ بود که می‌تواند به افراد سالمند یا معلول را از پله‌ها بالا و پایین ببرد. می‌توان گفت که انواع این ویلچرها دارای انواع مختلفی هستند که هری قابلیت‌های منحصر به ‌فردی دارند.

ما در این مطلب از سایت ایزی موبیل قصد داریم در مورد انواع ویلچر های پله رو صحبت کنیم. اگر شما نیز تمایل به خرید این محصول داشته و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درمورد آن هستید، پیشنهاد پیشنهاد می‌شود که تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

مزایا خرید ویلچر پله رو

 همان طور که گفتیم، این ویلچرها ۴ چرخ دارد که به وسیله آن‌ها می‌توان افراد توانخواه را از پله‌ها بالا و پایین ببرد. وجود مدل‌های متنوع سبب شده تا بتوان مطابق با هر نیازی این ویلچر ها را عرضه کرد. خوشبختانه شما می‌توانید علاوه‌بر خرید ویلچر برقی پله رو، جهت مدل‌های دستی نیز اقدام کنید.

 معرفی انواع ویلچر

اگر بخواهیم به‌ صورت کلی ویلچر های پله رو دسته‌ بندی کنیم،  می‌توان گفت که این محصولات در مدل‌های زیر موجود هستند:
• ویلچر پله رو برقی
• ویلچر پله روی دستی

 ویلچر برقی پله رو

 این محصول یکی از انواع ویلچر برقی بود که برای حرکت از باتری و یک  موتور الکتریکی استفاده می‌کنند. در این نوع ویلچرها و فشار روی افراد نخواهد بود و می‌توانند با استفاده از دو روش آن را به ‌خوبی از پله بالا ببرند. روش اول این است که با استفاده از جک پله‌ها را به ‌صورت تک ‌تک طی کنند. در روش دوم پله‌ها با استفاده از یک تسمه شنی پیمایش خواهند شد.
درحقیقت روش اول برای مواقعی که پله‌ ها ارتفاع نامتقارنی داشته باشند، مناسب است.  اما روش دوم جهت افزایش سرعت برای بالا رفتن از پله ها و ایجاد امنیت لازم مناسب‌تر است. به‌ همین خاطر نیز اکثر افراد توانخواه در هنگام استفاده از انواع ویلچر پله برقی ترجیح می‌دهند که از روش دوم  استفاده کنند.
 ویلچر برقی پله رو

ویلچر دستی پله رو

متأسفانه در کشور ما ویلچر های پله رو دستی را چندان تنوعی ندارند. همچنین باید این موضوع را بدانید که ویلچرهای دستی حتماً نیاز به استفاده از دو فرد را داشته  افراد توانخواه نمی‌توانند به ‌تنهایی برای جابه‌جایی روی پله و یا مکان‌های دیگه گر از آن‌ها استفاده کنند.

 ویلچر پله رو ایرانی

 امروز ویلچر انواع ویلچر پرو در کشورمان نیز به تولید می‌رسند. البته که این محصولات نمونه‌های کپی از محصولات آلمانی بود که دارای ساختار جکی هستند.

قیمت ویلچر های پله رو

می‌توان گفت که تنوع در انواع ویلچر های پله رو زیاد است که ممکن است از لحاظ قیمت با یکدیگر تفاوت داشته باشند. معمولاً برندهای ایرانی نسبت ‌به برندهای خارجی دارای قیمت مناسبی هستند. اما اگر بخواهیم از نظر سطح کیفی درمورد خرید و قیمت ویلچر پله رو صحبت کنیم، باید بگوییم که و مدل‌های وارداتی کیفیت بالاتری داشته چراکه در ساخت آن‌ها از متریال بهتری استفاده می‌شود. همچنین سطح ایمنی آن‌ها در وضعیت مطلوبی قرار دارد.
به‌ علت تنوع قیمت و به نوسان قیمت در ویلچر ها نمی‌توان به ‌صورت دقیق در این ‌باره اطلاعاتی را ارائه داد. چنانچه شما قصد خرید ویلچر های پله رو را داشته و به‌ دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، می‌توانید با کارشناسان فروش ایزی موبیل مشورت کنید. برای اینکار بایستی با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 خرید ویلچر پله رو برقی

اگر شما نیز قصد خرید ویلچر برقی در مدل پله رو دارید، پس‌ از کسب اطلاعات بیشتر و تحقیق، می‌توانید به مجموعه ما کمک کنید. سایت ایزی موبیل به ‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشندگان تجهیزات پزشکی و وسایل حمل ‌و نقل، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است و می‌تواند برای خرید هر نوع ویلچر، به شما کمک کند.
 سخن پایانی
 انواع ویلچر های پله رو این امکان را برای افراد توانخواه فراهم می‌آورند تا بتوانند در هر شرایطی رفت‌ و آمد داشته و به فعالیت‌های اجتماعی خود بپردازند. می‌توان گفت خرید ویلچر پله رو مزایا زیادی را به‌ همراه دارد. همچنین شما در زمان خرید با مدل‌های متنوعی و رو به ‌رو می‌شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید