خرید ویلچرهای ایرانی یا خارجی کدام بهتر است؟

خرید ویلچرهای ایرانی یا خارجی کدام بهتر است؟

انتخاب ویلچرهای ایرانی یا خارجی همیشه دغدغه‌ای برای افراد و جهت خرید هر محصولی است. ویلچرها ازجمله محصولات بسیار مهم و ویژه‌ای هستند که توسط برند های خارجی و ایرانی متعددی به تولید می‌رسند. معمولاً اکثر افراد برای خرید با این سوال مواجه می‌شوند که آیا ویلچر که خرید ویلچر ایرانی بهتر است یا خارجی؟ سالیان زیادی است که اعتماد به برندهای خارجی بیشتر در بین مردم ایران رواج پیدا کرده‌ است و تصور می ‌کنند هر برند خارجی می‌ توان بالاترین سطح کیفی را برای آن‌ ها به ارمغان بیاورد.

اما این تصور همیشه درست نیست. چرا که در حال‌ حاضر در کشور ایران و برنده ای زیادی در ساخت ویلچر به فعالیت می‌پ ردازند و توانسته ‌اند مطابق با نیاز افراد تنها توان خواه محصولات بسیار عالی را به بازار عرضه کنند. در ادامه این مطلب از سایت ایزی موبیل با ما همراه باشید تا شما را تا به شما اطلاعات کاملی را درمورد ویلچرهای ایرانی یا خارجی ارائه دهیم.

 

خرید بهترین ویلچرهای ایرانی یا خارجی

ویلچرهای یا همان صندلی‌ های چرخ‌دار وسیله‌ هایی هستند که در مدت زمان زیاد به افراد معلول خوب کمک خواهد کرد تا در حرکت با مشکلی مواجه نشوند. برخی اوقات استفاده از ویلچرها به ‌صورت موقتی بوده و در برخی اوقات نیز باید برای برای سالیان زیادی مورد استفاده افراد قرار می گیرد. اغلب مصرف ‌کنندگان صندلی‌های چرخ‌دار به شکل بلند مدت از این وسیله مهم بهره می‌برند. همچنین این افراد معمولاً ساعات زیادی را روی صندلی ویلچرها می‌گذرانند. به‌ همین دلیل نیز خرید یک محصول با کیفیت با ماندگاری بالا اهمیت ویژه‌ای دارد. از طرف دیگر نیز قیمت ویلچرها معمولاً بالاست. به‌ همین خاطر قطعاً خریداران به‌ دنبال محصولی هستند که نیاز به تعمیر خرید خرید مجدد ویلچر نداشته باشند.

 

بهترین ویلچر چه ویژگی‌ ای دارد؟

پیش ‌از بررسی خرید ویلچرهای ایرانی یا خارجی، بهتر است که با ویژگی‌های یک ویلچر مناسب آشنا شوید. توجه کنید که ویلچر مدل‌ های بسیار متنوعی دارند که هر یک از آن‌ها نیازهای جانبی افراد توانخواه را رفع می‌کنند. به ‌همین دلیل انتخاب بهترین ویلچر ایرانی و خارجی می‌تواند بسته به شرایط مختلف افراد تفاوت‌ هایی داشته باشد. به‌ طور کلی این صندلی‌های چرخ‌دار در دو نمونه برقی و معمولی به بازار عرضه می‌شوند که هر یک از این مدل‌ها نیز دارای زیرمجموعه‌ هایی هستند.

قطعاً ویلچر برقی دارای ویژگی‌ های جدیدتری بوده و  سطح کیفی زندگی را برای معلولین و سالمندان افزایش می‌دهد. خرید ویلچر برقی سبب شده تا نیروی کمتری برای به حرکت درآوردن صندلی چرخ‌دار و رفت‌ و آمد در مکان‌های مختلف صرف شود. از طرفی ویلچرها قابلیت عبور از اکثر موانع را نیز دارند و افراد با این برای حاضر شدن در هر مکانی با هیچ ‌گونه مشکلی مواجه نخواهند شد. با این ‌وجود و برخی نیز همچنان طرف‌ دار ویلچرهای معمولی هستند و تا الان از این طریق بتوانند تحرک کافی را داشته و به سلامت بدن خود کمک کنند. بنابر این را می‌توان نتیجه گرفت که مهم‌ترین فاکتور برای خرید ویلچر، داشتن استانداردهای لازم و سطح ایمنی بالاست.

 

بهترین ویلچر چه ویژگی‌ ای دارد؟

 

ویلچرهای ایرانی یا خارجی بخریم؟

در پاسخ به این سوال که خرید ویلچرهای ایرانی یا خارجی بهتر است؟، باید بگوییم که در وهله اول بهتر است که در مورد تمامی برندهای ایرانی و خارجی تحقیق کنید. سپس با در نظر گرفتن بودجه خود و همچنین قابلیت‌ های ویلچر ها اقدام خرید بهترین مدل کنید. طبیعتاً ویلچرهای ایرانی دارای قیمت مناسب ‌تری هستند. چرا که سیاست‌ های اقتصادی و همچنین افزایش نرخ ارز سبب شده تا تمامی محصولات وارداتی به کشور دارای قیمت‌های بسیار بالایی باشند.

 

بنابراین اگر می‌خواهید در هزینه خود صرفه‌جویی کنید و در عین‌حال ویلچری با کیفیت را تهیه کنید، بهتر است که به ‌خوبی درمورد برندهای ایرانی تحقیق کنید. در میان برندهای متعدد سازنده ویلچر ایزی موبیل جزوه معدود برندهایی هست که محصولاتش با محصولات آلمانی و چینی رقابت می‌کند. در حقیقت ایزی موبیل از متریالی در ساخت استفاده می‌کند که سبب شده آن‌ها در عین سبکی و راحت بودن و دارای مقاومت بالایی باشند و بتوان بدون هیچ‌گونه مشکلی سالیان زیادی از آن استفاده کرد و البته که برندهای دیگر ایرانی نیز وجود دارد که به تولید ویلچر می‌ پردازند. در هر صورت شما باید در این خصوص حساسیت بالایی را به خرج دهید تا درنهایت موفق به خرید بهترین صندلی چرخ‌دار شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید