سبک ترین ویلچر ها

سبک ترین ویلچر ها

سبک ترین ویلچر هاکدامند؟ همانطور که بهتر می دانید مهمترین وسیله کمکی که برای افراد کم توان در راه رفتن وجود دارد، ویلچر است. در واقع این وسیله مهم و کاربردی و افرادی که دچار مشکلات جسمی هستند کمک می کنند تا بتوانند زندگی عادی خود را داشته و به فعالیت های اجتماعی بپردازند. خوشبختانه در حال حاضر انواع ویلچر در نمونه‌های بسیار پیشرفته به بازار عرضه شده و افراد می توانند با خرید ویلچر برقی تا حد بسیار زیادی در انجام کارهای روزمره و شخصی خود راحت تر عمل کنند. موردی که برای خرید انواع ویلچر از اهمیت بسزایی برخوردار است، سبک بودن آن است زیرا افرادی که دچار اختلال های جسمی هستند بایستی در زمان های همانند رانندگی، جابجایی و… بتوانند به راحتی از جایی به جای دیگر جابجا کنند. بنابراین می‌توان گفت که خرید یک ویلچر سبک دارای اهمیت ویژه ای است. در ادامه با ما همراه باشید تا سبک ترین ویلچر ها را به شما عزیزان معرفی کنیم.

ویلچر های سبک

به طور کلی صندلی چرخ دار  از وسایل کمکی برای افزایش تحرک و کیفیت زندگی کسانی است که در راه رفتن دچار مشکل بوده و نمی توانند به کارهای شخصی و روزمره خود برسند. ویلچر ها در انواع مختلفی با سطح کیفی گوناگونی به بازار عرضه می شوند و افراد می توانند بر اساس نیاز و خود میزان شدت ناتوانی که دارند، جهت خرید هر یک از آن ها اقدام کنند. طبیعتا ویلچر برقی نسبت به  مدل های دستی دارای کیفیت عملکرد بهتری بوده و از خستگی افراد جلوگیری می‌کنند. اما مورد مهم برای خرید این محصولات وزن آن ها می باشد.لازم به ذکر است که برای ساخت انواع ویلچر از متریالی استفاده شود که کمک کرده تا محصول به سبک ترین حالت خود تبدیل شود. اما در عین حال استحکام کافی را نیز داشته باشد.

 

ویلچر های سبک

 

معرفی سبک ترین ویلچر ها

خوشبختانه سبک ترین ویلچر ها در مدل های برقی و دستی به بازار عرضه می‌شوند و می‌توانند بر اساس بودجه و سلیقه خود جهت خرید ویلچر برقی یا دستی اقدام کنند. انواع ویلچر سبک عبارتند از:

 ویلچر های آلومینیومی

آلومینیوم یکی از آلیاژ های بسیار مقاوم و در عین حال سبک است. بنابراین می توان جهت ساخت سبک ترین ویلچر ها از آن استفاده کرد.در حال حاضر با استفاده از آلومینیوم صندلی های چرخدار مختلفی در مدل های گوناگونی ساخته شده و به بازار عرضه می شود. چنانچه به دنبال تهیه یک صندلی چرخدار سبک و با کیفیت هستید، پیشنهاد می شود که حتما مدل های آلومینیومی را انتخاب کنید.

 ویلچر مسافرتی

از جمله دیگر انواع سبک ترین ویلچر ها می توان به ویلچر مسافرتی اشاره کرد. این صندلی های چرخدار نیز دارای وزن بسیار سبک بوده و به همین خاطر به آن ها مسافرتی گفته می شود. چرا که حمل آن ها با سهولت کافی انجام می‌شود و وزن آن ها بسیار پایین است.

مدل تاشو

از جمله دیگر سبک ترین ویلچر ها می توان مدل های تاشو اشاره نمود. این مدل ها  دارای وزن بسیار سبک هستند و می‌توان با آن‌ها را به راحتی تا کرده و در هر مکانی قرار داد. این ویلچر فضای بسیار کمی را اشغال می کند و برای ساخت آن ها معمولاً از آلیاژ های بسیار سبک استفاده می شود.

 

مدل تاشو

راهنمای خرید ویلچر

حال که حدودی با سبک ترین ویلچرها آشنا شدید، بهتر است که در زمان خرید به نکات توجه کنید تا در نهایت بتواند محصولی مناسب را خریداری کرده و برای خود یا افراد خانواده تان ن نهایت استفاده را داشته باشید. از جمله موارد مهمی که در زمان خرید بیشتر باید به آن توجه کرد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

قیمت ویلچر

هزینه خرید صندلی چرخ دار را بسیار بالاست. بنابراین شما باید محصول را انتخاب کنید که بتواند در کاهش هزینه‌ها به شما کمک کرده و از طرفی نیز کارهای لازم را داشته باشد.

زمان استفاده

شما باید حتما در زمان استفاده  از ویلچر در نظر بگیرید که برای استفاده در طولانی مدت آن را میخواهید یا استفاده مقطعی! به این مورد نیز در انتخاب یک ویلچر مناسب تاثیر بسزایی دارد.

نشیمنگاه

طبیعتاً نشیمنگاه باید از ان کاملا راحت باشد تا افراد بتوانند ساعت زیادی روی صندلی چرخدار نشسته و احساس ناراحتی نکنند. بنابراین صندلی های چرخدار را مورد انتخاب قرار دهید که داره نشیمنگاه راحت و مناسب باشد.

مقالات مرتبط: عرضه کننده ویلچر برقی سبک

فروش ویلچر برقی سبک و معرفی آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید