قیمت انواع ویلچر ایستا

قیمت انواع ویلچر ایستا

ویلچر ایستا بچگونه است؟تولید کنندگان ویلچر با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی‌ها و همچنین استفاده از تجهیزات مختلف موفق شده‌اند، تا این صندلی چرخ دار را متناسب با هر نوع نیازی در نمونه‌های با کیفیت به ساخت برسانند. اگر شما جهت خرید ویلچر برقی یا ویلچر دستی اقدام کنید، متوجه خواهید شد که تنوع در محصولات بسیار بالاست و تمام افراد توان‌ها با هر میزان محدودیتی می‌توانند با استفاده از مدل‌های مختلف ویلچر، به بهبود کیفیت زندگی خود کمک کنند.

یکی از بهترین نمونه‌ های ویلچر برای کسانی که دچار محدودیت شدید هستند، ویلچر ایستا است. ویلچرهای ایستا این روزها توسط برندهای مختلفی به تولید می‌رسند. ما به شما در مورد قیمت انواع ویلچر ایستا اطلاعات کامل و جامعی را ارائه خواهیم داد. تا بتوانید با به ‌صورت هوشمندانه جهت خرید به این محصولات کاربردی و نوین اقدام کنید. به‌ همین خاطر نیز پیشنهاد می‌شود که تا انتهای مطلب با ایزی موبیل باشید.

 

اهمیت خرید ویلچر ایستا

ویلچرهای ایستا جزو جدیدترین نمونه‌هایی هستند که به بازار آمده و باعث شده تا افراد توانخواه بدون هیچ‌ گونه مشکلی به حالت ایستاده  درآمده و بتوانند اکثر اکثر کارهای خود را به ‌راحتی انجام دهند. مسلماً هر چه که قابلیت این صندلی‌های حمل ‌و نقل بیشتر باشد، راحتی بیشتری برای افراد فراهم خواهد شدو با وجود این‌ که قیمت ویلچرهای ایستا نسبت ‌به ویلچرهای دیگر تا حدودی بالاست، اما قابلیت‌هایی که در آن وجود دارد که در هیچ محصول دیگری نمی‌توان آن‌ها را مشاهده کرد. خوشبختانه این محصول توسط برندهای ایرانی نیز به تولید می‌رسد که معمولاً با قیمت مناس ب‌تری به بازار عرضه می‌شود.

 

اهمیت خرید ویلچر ایستا

 

 خرید ویلچر ایستای ایرانی

در وهله اول باید بگوییم که ویلچرهای ایستا به ‌صورت نیمه برقی و برقی موجود هستند  که توسط برندهای برجسته ایرانی به تولید می‌رسند. شما می‌توانید با در نظر گرفتن آن ‌چه که از یک  ویلچر انتظار دارید، با خیال راحت جهت خرید نمونه‌ های ایرانی اقدام کنید. همانطور که گفته شد، به دلیل عدم واردات این محصولات قیمت ویلچر ایستای ایرانی نسبت ‌به نمونه‌های خارجی پایین‌تر است. و از نظر اقتصادی نیز مقرون ‌به ‌صرفه می‌باشد. معمولاً ویلچرهایی که حرکت رو به جلو داشته و حالت ایستادن آن به‌ صورت برقی باشد، به آن ها معمولاً با عنوان ویلچر ایستای نیمه برقی شناخته می گویند. قیمت  این محصول بنا به دلایل مختلفی و دچار تغییر است و همچنین ایجاد تغییر در فلزهای مورد استفاده نیز باعث شده تا قیمت آن مدام در حال نوسان باشد.

بررسی قیمت انواع ویلچر ایستا

در بخش قبلی بر روی این موضوع تاکیید داشتیم قیمت انواع ویلچر ایستا می‌تواند در نمونه‌های خارجی و یا ایرانی متفاوت باشد. البته که این تنها مورد تأثیرگذار در قیمت این محصولات نیست. به‌ طور مثال اگر ویلچر ایستا تمام برقی باشد، قیمت آن بیشتر از نمونه‌های نیمه برقی خواهد بود. همچنین وجود قابلیت‌های پیشرفته‌تری سبب شده تا قیمت این محصولات افزایش پیدا کند. درهرصورت شما باید برای کسب اطلاعات بیشتر در این ‌باره به یک  مرکز معتبر مراجعه کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ایزی موبیل می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

مجموعه ما دارای چندین سال سابقه در حوزه فروش و تجهیزات پزشکی و حمل ‌و نقل است و توانسته تا به امروز با عرضه جدید ترین مدل‌های ویلچر برقی، ایستا، معمولی و … رضایت خریداران زیادی را به خود جلب کند. به ‌همین خاطر نیز برای کسب اطلاعات کاملاً دقیق درمورد قیمت ویلچرهای ایستا بهتر است که به مجموعه ما اعتماد کنید. کارشناسان ما براساس نیازی که دارید و همچنین بودجه‌ای که برای  خرید ویلچر اختصاص داده اید، می‌توانند بهترین محصولات ممکن را به شما ارائه دهند.

 

بررسی قیمت انواع ویلچر ایستا

 

 ویژگی‌های ویلچر ایستا

حال که تا حدودی در مورد قیمت انواع ویلچر ایستا صحبت کردیم، بهتر است که به ‌طورکلی در مورد ویژگی ‌های این محصولات توضیحاتی را بیان کنیم. از جمله خصوصیات اصلی ویلچر های ایستا می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از آلومینیوم بسیار مقاوم ساخته می‌شود.
  • اکثر آن‌ها دارای وزن پایینی بوده و می‌توانند ویلچر را در خودرو را قرار داد.
  • این محصولات متشکل از ۶ نقطه‌ اتکا به زمین هستند.
  • دارای قابلیت تنظیم ارتفاع
  • برخورداری از کمربند ایمنی و همچنین پد نگه‌دارنده زانو
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • مناسب استفاده برای معلولین، جانبازان و سالمندان

نتیجه گیری

ویلچرهای ایستا جزو مدرن ترین نمونه های ویلچر هستند که به افزایش کیفیت زندگی افراد توانخ.اه کمک بسزایی می کنند.قیمت این محصولات با فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و ممکن است قیمت انواع ویلچر ایستا با یک دیگر متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید