قیمت ویلچر تاشو سبک

قیمت ویلچر تاشو سبک

ویلچر تاشو سبک چیست؟ سبک بودن ویلچر یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ های این محصولات است. خوشبختانه با استفاده از روش‌های بسیار پیشرفته و همچنین استفاده از متریال مناسب، تولیدکنندگان سعی کرده‌اند که تا حد امکان وزن ویلچرها یا کاهش دهند. تا از این طریق افراد معلول و سالمند بتوانند برای استفاده و همچنین جابه‌جایی این صندلی‌ های چرخ‌ دار راحت‌ تر عمل کنند.

در میان انواع ویلچرها مدل‌ های تاشو طرفداران بیشتری دارند. چرا که فضای کمی را اشغال کرده و در هر شرایطی قابل استفاده و حمل هستند. شاید تصور کنید که قیمت ویلچر تاشوی سبک نسبت‌ به سایر مدل‌ ها بسیار بالاتر است. در این مطلب قصد داریم در این خصوص اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. چنانچه قصد خرید ویلچرهای تاشو سبک را داشته و در این خصوص اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد می‌شود که حتماً در ادامه با ما همراه باشید.

 

خرید ویلچر تاشو سبک

می‌توان گفت که خرید ویلچر برقی و یا دستی تاشو نسبت ‌به سایر مدل‌ها رواج بیشتری دارد. چراکه قابلیت تا شوندگی این محصولات باعث شده تا بتوان آن را در هر شرایطی حمل و مورداستفاده قرار داد. درواقع کسانی که مدام در سفر بود و می‌خواهند و مجبور به جابجایی مداوم ویلچر هستند، بهتر است که مدل‌های تاشو را انتخاب کنند. خوشبختانه تولیدکنندگان جهت به حداقل رساندن وزن ویلچرها از متریال‌های بسیار عالی استفاده می‌کنند که ازجمله آن‌ها می‌توان به آلومینیوم اشاره کرد.

آلومینیوم یکی از فلزهای مقاوم و درعین‌ حال سبک است که باعث شده ویلچرها  درحالی ‌که وزن پایینی دارند، در برابر عوامل مختلف مقاوم بوده و آسیبی نبینند. امروزه برندهای زیادی به تولید ویلچر تاشوی سبک می‌پردازند. قیمت این محصولات براساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 

خرید ویلچر تاشو سبک

 

 عوامل تأثیرگذار بر قیمت ویلچر تاشو سبک

در خصوص قیمت ویلچر تاشو سبک بایستی بگوییم که این مورد به عوامل متعددی بستگی خواهد داشت. همان‌طور که در بخش قبل گفتیم، به دلیل افزایش تقاضا برای خرید ویلچرهای تاشو اکثر تولیدکنندگان این محصولات را در نمونه‌های مختلفی به بازار عرضه کردند که ممکن است از نظر هزینه با یکدیگر تفاوت‌هایی داشته باشند.

مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت ویلچر مدل تاشو عبارت‌ اند از:

 متریال مورد استفاده

متریال مورد استفاده  تعیین‌ کننده قیمت این محصولات هستند. به‌ طور مثال اگر از فلز آلومینیوم باکیفیتی در این ویلچرها استفاده ‌شده باشد، مسلماً دارای وزن سبکی بود و قیمت آن بالاتر خواهد بود.

 برقی و یا دستی بودن ویلچر تاشو

ویلچرهای تاشو سبک  می‌توانند در نمونه‌های برقی و یا دستی موجود باشند. مسلماً نمونه‌های برقی دارای قیمت بالاتری هستند. معمولاً می‌توان این مورد را نیز یکی از فاکتورهای مهم برای قیمت ویلچر تاشوی سبک دانست.

 برند

برندهای خارجی و یا داخلی معروفی وجود دارند که به عرضه انواع ویلچر می‌پردازند. این ‌که شما این محصولات را از چه برندی خریداری کنید نیز تعیین ‌کننده قیمت ویلچر تاشو خواهد بود.

بررسی ویژگی‌های ویلچر تاشو سبک

پس‌ از ارائه اطلاعات در مورد قیمت ویلچر تاشوی سبک بهتر است که شما را با ویژگی‌ های این محصولات باکیفیت آشنا کنیم. از جمله ویژگی‌های اصلی ویلچر تاشو می‌توان موارد زیر اشاره کرد:

دارای وزن پایین هستند.

فضای کمی را اشغال می‌کنند.

از قدرت بالایی برخوردار هستند.

ماندگاری و عمر آن‌ها بالاست.

ویلچر تاشو دارای توان بالایی است.

 

بررسی ویژگی‌های ویلچر تاشو سبک

 

خرید ویلچر تاشو ارزان

حال که در مورد قیمت ویلچر تاشوی سبک و همچنین ویژگی ‌های آن اطلاعاتی را به دست آورده ‌اید، قطعا به ‌دنبال مرکزی هستید تا بتوانید این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنید. برای خرید ویلچر تاشو ارزان مجموعه ایزی موبیل می‌تواند به شما کمک کند. این مجموعه سالیان زیادی در حوزه فروش تجهیزات پزشکی به فعالیت مشغول است و می ‌تواند برای خرید ویلچر برقی، معمولی و همچنین مدل‌های تاشو به شما محصولاتی را در سطح کیفی بالا با قیمت مناسب ارائه دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین و آگاهی نسبت ‌به قیمت انواع ویلچر ها می‌توانید با کارشناسان ایزی موبیل در تماس باشید.

 سخن آخر

ویلچر تاشو سبک یکی از بهترین مدل ویلچرها بوده که می‌تواند به افزایش کیفیت زندگی معلولین کمک بسزایی کند. این ویلچر به دلیل این ‌که دارای قابلیت تا شوندگی است، در هر شرایطی قابل ‌استفاده بوده و فضای کمی را اشغال می ‌کند. همچنین وزن سبک آن یکی از مهم ‌ترین ویژگی‌ های این محصول بود که آن را نسبت‌ به سایر مدل‌های ویلچر متمایز می‌کند.

مطالب مرتبط: انواع ویلچر تاشو دستی

 بهترین ویلچر برقی تاشو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید