نحوه کار کردن ویلچر برقی

نحوه کار کردن ویلچر برقی

کار کردن ویلچر برقی چگونه است؟ ویلچرهای برقی که می‌توانند حرکت و فعالیت را برای افراد توانخواه بسیار راحت‌ تر کنند، جزو پرفروش‌ترین مدل‌ها در بازار هستند. و قطعاً کسانی که قصد خرید ویلچر برقی را دارند، تمایل دارند تا در مورد نحوه کار این صندلی چرخ‌ دار پیشرفته اطلاعاتی را بدست بیاورند.

لازم است بدانید که ویلچر های برقی با استفاده از یک موتور و یک باتری کار می‌کنند. می‌توان با استفاده از یک جوی استیک نیز آن‌ها را به ‌راحتی کنترل کرد. استفاده از این ویلچر ها برای کسانی که در حرکت دچار محدودیت شدیدی بود و نمی‌توانند خیلی از نیروی دست خود برای حرکت ویلچر استفاده کنند، کاملاً مناسب است. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد کار کردن ویلچر برقی توضیحاتی را شرح دهیم.

و می‌توان گفت هدف اصلی از تولید این ویلچرها افزایش سطح کیفی زندگی افراد توانخواه است. اکثر ویلچر های برقی به‌گونه‌ ای طراحی ‌شده اند که می‌توان از آن‌ها در همه شرایط استفاده کرد. در میان تمامی مدل‌ های آن ها، مدل هوشمند و ایستا در بالاترین سطح قرار داشته و بسیار پیشرفته است.
 

چگونگی کار کردن ویلچر برقی

ویلچر برقی از یک سری موتور که دارای باتری قابل شارژ هستند، انرژی مورد نظر خود را برای حرکت تأمین می‌کند. همچنین کاربر می‌تواند با استفاده از جوی استیک ویلچر را به‌ خوبی کنترل کرده و به هرکجای حرکت دهد.ساختار اجزای اصلی ویلچرهای برقی متشکل از موارد زیر است که در ادامه در مورد نحوه‌ کار هر یک توضیحاتی را بیان خواهیم کرد:

• موتور الکتریکی
• باتری
• موتور کنترل و جوی استیک

ویلچرهای موتوردار از طریق باتری انرژی مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند. در فروشگاه ایزی موبیل ویلچرهای برقی دارای باتری‌ های باکیفیتی هستند که نیاز به تعویض سریع نداشته و مدت زمان زیادی به شارژ مجدد نیاز نخواهند داشت.

 

چگونگی کار کردن ویلچر برقی

 

باتری ویلچر برقی

برای درک بهتر نحوه کار کردن ویلچر برقی بهتر است که درمورد کار باتری آن توضیحاتی را شرح دهیم. برخی از ویلچرها از ۲ باتری بهره‌مند هستند. این موضوع باعث شده تا کسانی که قصد سفر دارند، احساس راحتی داشته و نگرانی بابت اتمام باتری یا خراب شدن آن نداشته باشند.

موتور

در حال‌ حاضر برخی از ویلچرهای برقی دارای یک سیستم محرکه غیرمستقیم هستند که با استفاده از قرقره و تسمه کار می کند. موتور ویلچرها می‌تواند دو قطبی و چهار قطبی باشند. موتور های دو قطبی برای ویلچرهای تاشو استفاده‌ شده و موتور های ۴ قطبی برای ویلچر هایی که اندازه آن‌ها بزرگ‌تر بود و وزن سنگینی دارند، مناسب هستند.

 

صفحه کنترل

صفحه کنترل وسیله‌ای است که کاملاً قابل ‌برنامه‌ ریزی بوده و روی دسته صندلی چرخ‌دار تعبیه می‌شود. همان طور که گفتیم روی دسته صندلی یک جوی استیک وجود دارد که تا حدودی شبیه به کنسول بازی یا صفحه ‌کلید است و کاربران می ‌توانند خیلی راحت با استفاده از آن ویلچر را کنترل کنند.

صندلی ویلچر برقی

خوشبختانه صندلی ویلچر های برقی به گونه‌ای است که به‌ خوبی می‌تواند افراد را پشتیبانی کرده و ایمنی لازم را فراهم کند. معمولاً به صندلی‌ هایی که روی ویلچر های برقی استفاده می‌شود، صندلی کاپیتان گفته ‌شده که قابلت قابل تنظیم داشته و به شکل ثابت می‌باشند.

خرید اینترنتی بهترین ویلچر برقی با قیمت مناسب

حال که تا حدودی با نحوه‌ کار کردن ویلچر برقی آشنا شدید و تمایل به خرید این محصول را دارید، بهتر است که در یک برند ایرانی معتبر را انتخاب کنید. تا هزینه کم تری را برای خرید ویلچربرقی پرداخت کرده و از خرید خود رضایت کافی را داشته باشید. ایزی موبیل جزو تولیدکنندگان برتر ویلچرهای برقی و دستی است که می‌ تواند محصولات را با یک ‌سال گارانتی در سطح کیفی بالا و شما ارائه دهد.

ازجمله ویژگی‌ های بارز محصولات ایزی موبیل می‌توان به وزن پایین و همچنین مقاومت بالای بدنه آن‌ها اشاره کرد. تمامی ویلچر ها این برند از نظر طراحی ظاهری بسیار زیبا هستند. استفاده از آلومینیوم با کیفیت سبب شده تا وزن آن‌ ها کم بوده اما مقاومت بالایی داشته باشند. کیفیت ویلچر های ایزی موبیل در سطحی قرار دارد که می تواند با برند های چینی و آلمانی رقابت کند. بنابر این شما می‌توانید با خرید از این برند ایرانی هزینه کمتری را پرداخت کرده و سطح بالای کیفی ویلچر برقی یا دستی بهره‌مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت انواع ویلچر و خرید این محصولات کارشناسان ما می‌ توانند به شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید