ویلچرهای برقی هوشمند

ویلچرهای برقی هوشمند

ویلچرهای برقی هوشمند چه کارایی ای دارند؟همان طور که بهتر می‌دانید، این روزها اکثر وسایل مورد استفاده ما هوشمند شده‌اند. آن دسته از وسایلی که هنوز هوشمند نیستند نیز با پیشرفت تکنولوژی این قابلیت را خواهند داشت. وقوع چنین اتفاقی باعث شده تا زندگی بشر دچار تحولات بسیار عالی شده و همچنین کیفیت زندگی بهبود پیدا کند. ویلچر ها جزو وسایل کاربردی برای افراد ناتوان جسمی هستند که از زمان‌های دیر باز تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته تا این افراد بتوانند به‌ راحتی جابجا شوند.

خوشبختانه پیشرفت چشمگیر تکنولوژی سبب شده تا انواع ویلچرهای برقی هوشمند و به میان بیایند و با امکاناتی که دارند، شرایط بهتری را برای افراد ناتوان جسمی فراهم کنند. ویلچر برقی هوشمند وسیله‌ ای است که می‌تواند چندین کار را به‌ طور هم‌ زمان برای افراد توانخواه انجام دهد. از جمله قابلیت‌ هایی که با خرید ویلچرهای برقی  هوشمند انجام می‌شود، می‌توان به در حالت ایستاده درامدن و خوابیده اشاره کرد.

 

امکانات ویلچر هوشمند

قابلیت‌ های این محصولات تنها به این موارد و خلاصه نمی‌شود. اکثر این محصولات به ‌صورت مبله هستند بنابراین افراد می‌توانند ساعات زیادی را روی این صندلی‌ها قرار گرفته و هیچ ‌گونه احساس ناراحتی نداشته باشند. مکانیزمی که برای ساخت این صندلی‌های چرخدار استفاده شده است، تا حد بسیار زیادی دارد به صندلی‌های خودرو شباهت دارند. تنها عیبی که ویلچر برقی هوشمند دارد این است که مدل تاشو ندارند و همچنین دارای وزن بالایی بوده و معمولاً با خودروهای باربری باید جابجا شوند.

علاوه‌ بر تمامی موارد، قیمت ویلچر برقی هوشمند نسبت ‌به سایر مدل‌ ها بالاتر است. چرا که از امکانات و قابلیت‌ های متعددی بهره‌مند می‌باشد.

 

photo1 e1536767392549

 

 

 خرید انواع ویلچر برقی هوشمند

به ‌طور کلی ویلچرهای برقی هوشمند در مدل‌ های بسیار متنوعی هستند که هر یک از آن ها آپشن های مختص به خود را دارند.شما می‌توانید جهت خرید این ویلچرها را در مدل‌ های هوشمند مدل مبله، پله رو، تخت شو  و ایستا را تهیه کنید. در بخش قبل گفتیم این ویلچرها فاقد قابلیت تا شوندگی هستند و خیلی انتخاب مناسبی برای مسافرت و طی کردن مسافت‌های طولانی نخواهند بود. چراکه فضای زیادی را اشغال می‌کنند. می‌توان گفت خرید این ویلچرها به شما کمک کرده تا به به افراد طبع ناتوانی جسمی کمک کرده تا با استقلال بیشتری زندگی کنند، بتوانند بدون کمک هیچ شخص دیگری به ‌راحتی به تمامی کارهای خود برسند و  زندگی به ‌تنهایی برای آن‌ها امکان‌ پذیر باشد.

 

 

کاربرد ویلچر برقی هوشمند

در ابتدای مطلب گفتیم ویلچرهای برقی هوشمند جزء گران‌ ترین نمونه‌های ویلچر در سراسر دنیا هستند که با داشتن گزینه‌ های بسیار مختلف و قابلیت‌های پیشرفته و افراد توان خواه کمک خواهند کرد تا در هر شرایط راحتی لازم را احساس کنند .در این محصولات از اتصالات، جک ها و رابط‌ های متعددی استفاده‌ شده است. همچنین ساختار مکانیکی و الکترونیکی آن نیز تا حدی هوشمند است که به این ویلچرها اتوماتیک و یا همه کاره گفته می‌شود.

تمامی قابلیت‌هایی که یک  فرد توانخواه برای زندگی راحت‌ تر و مستقل ‌تر به آن نیاز دارد، در این ویلچرها در نظر گرفته شده است. اکثر این مدل‌ ها می‌توانند با حالت تخت و یا ایستا در بیایند. بنابراین هر فرد معلولی با داشتن چنین ویلچری، دیگر احساس محدودیت نخواهد کرد و راحتی و آسایش لازم برای این افراد مهیا خواهد شد.

 

کاربرد ویلچر برقی هوشمند

 

قیمت ویلچرهای برقی هوشمند

در مورد افزایش قیمت در برای  خرید ویلچر برقی هوشمند تا حدودی صحبت کردیم. برای این ‌که بتوانید در دلیل این موضوع را بیشتر درک کنید، بهتر است که در مورد ساختار این محصول توضیحاتی را ارائه دهیم. تمامی دکمه‌ هایی که در این ویلچرها مورد استفاده قرار می‌گیرند، کاملاً ساده هستند. اما سطح کیفی آن‌ ها به عملکردی که دارند بسیار عالی است. در حقیقت شما باید این ویلچرهای برقی هوشمند را تا حدی به شبیه به یک خودروی لوکس و مدل‌ بالا بدانید که دارای آپشن های  زیادی برای راحتی شما می‌باشد. البته برخی نیز این محصولات را نوعی روبات هوشمند به حساب می‌آورند.

به ‌علت طراحی منحصر به‌ فرد و استفاده از تجهیزات مواد و همچنین لوازم بسیار گران ، قیمت ویلچرهای برقی هوشمند نسبت ‌به سایر مدل‌ها بسیار بالاتر است. لازم است بدانید که مراحل تولید این محصولات نیز بسیار پیچیده و زمان‌بر است بنابر این افزایش قیمت‌ های آن‌ ها یک امر کاملاً طبیعی می‌باشد. چنانچه شما به ‌دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید و می‌خواهید در خصوص قیمت انواع ویلچر برقی اطلاعاتی را به دست بیاورید، کارشناسان مجموعه ایزی موبیل به شما در این خصوص کمک خواهند کرد.

مطالب مرتبط: نحوه تنظیم ویلچر برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید