ویلچر آلومینیومی برای چه کسانی مناسب است؟

ویلچر آلومینیومی برای چه کسانی مناسب است

ویلچر آلومینیومی مناسب کیست؟ می‌توان گفت که ویلچر یک صندلی حمل ‌و نقل است که می‌تواند  با  وارد شدن نیروی دست و یا موتورهای الکتریکی، به حرکت دربیاید و به افرادی که برای جا به ‌جایی دچار مشکل هستند، کمک کند. استفاده از این صندلی به زمان‌های بسیار گذشته باز می‌گردد. در زمان‌ های قدیم ویلچرها در نمونه‌ های چوبی و همچنین آهنی ساخته می‌شدند و برای کسانی که دچار کم توانی جسمی بودند، مورد استفاده قرار می‌گرفتند. مسلماً وزن این صندلی‌ ها در آن زمان‌ ها بسیار سنگین بود اما هر چه که رو به جلو پیش برویم، متوجه خواهیم شد که این محصولات با قابلیت‌ های متعدد و  همچنین وزن بسیار سبک  به تولید می‌رسند. از جمله انواع ویلچر های بسیار کاربردی و مناسبی که می توان به مدل‌ های آلومینیومی اشاره کرد. اما سوال اینجاست که ویلچر آلومینیومی برای چه کسانی مناسب است؟ برای پاسخ به این سوال پیشنهاد می‌شود که حتما در ادامه با ما همراه باشید.

خرید انواع ویلچر آلومینیومی

ویلچر های آلومینیومی به‌ طور کلی از  آن دسته از صندلی‌ های چرخداری هستند که وزن بسیار پایینی دارند و مشکلی برای جا به ‌جایی آن‌ها وجود نخواهد داشت. در حقیقت افرادی که می‌خواهند به ‌طور کاملاً مستقل به انجام امورات روزمره خود بپردازند، این صندلی‌ ها را در مکان‌ های مختلف جابجا کرده و از آن استفاده کنند می‌توانند با تهیه نمونه‌های آلومینیومی در تمامی امورات به خود تاثیر  بسزایی داشته باشند. خوشبختانه در حال حاضر ویلچر برقی و ویلچر دستی در نمونه‌هایی از جنس آلومینیوم به تولید رسیده و توانسته تحول بزرگی را در عرضه این صندلی‌ها یا حمل ‌و نقل ایجاد کرده است.

 

خرید انواع ویلچر آلومینیومی

ویلچر آلومینیومی استاندارد

در ابتدا باید به شما بگوییم که شما زمانی‌ که قصد خرید یک ویلچر آلومینیومی را دارید، باید این‌ موضوع را بدانید که حتما این محصول از استانداردهای لازم استفاده‌ شده باشد. به‌ عبارتی تنها سبک بودن وزن ویلچر نمی‌تواند دلیلی باشد تا شما جهت خرید یک ویلچر خرید ویلچر برقی و یا ویلچر اکتیو در نمونه‌های آلومینیومی اقدام کنید. این محصولات باید دارای استحکام کافی باشند و همچنین نشیمنگاه و پشتی آن‌ها به‌گونه‌ای باشد تا افراد معلول و روی آن احساس راحتی کنند.

در پاسخ به این سوال که ویلچر آلومینیومی برای چه کسانی مناسب است؟ باید بگوییم که کسانی که می‌خواهند به بالاترین سطح استقلال و راحتی، برای جابجایی باشند، می‌توانند از ویلچرهای آلومینیومی استفاده کنند. به طوری اگر بخواهیم این‌م ورد را با مثالی بیان کنیم باید این‌گونه بگوییم ؛ تصور کنید شما به‌عنوان یک فرد معلول قصد دارید که از ماشین رانندگی کنید. طبیعتاً جابجایی یک ویلچر سنگین به ‌تنهایی برای شما ممکن نیست و می‌تواند و باعث دردسرهای متعددی می‌شود. این درحالیست که شما با خرید یک ویلچر آلومینیومی می‌توانید به ‌راحتی صندلی را جا به‌ جا کرده و داخل خودروی خود قرار دهید و هیچ مشکلی را بابت حمل کردن آن نداشته باشید. البته که توجه به استانداردها و ویژگی‌های مختلف ویلچر نیز فاکتور مهمی برای انتخاب آن خواهد بود.

انواع ویلچرهای آلومینیومی

خوشبختانه تولیدکنندگان سعی کردند تا ویلچرهای آلومینیومی را مطابق با نیاز افراد مختلف به تولید برسانند. در حقیقت این صندلی‌های چرخدار می‌تواند برای افرادی که دچار معلولیت جسمی سطح پائینی بوده و یا کسانی که معلولیت شدید جسمی دارند، مناسب باشد و به آن‌ها کمک کند تا برای رفتن به مکان‌های مختلف دیگر دغدغه‌ای نداشته باشید. شاید این موضوع را ندارید اما اندازه و این ویلچرها نسبت ‌به مدل‌های دیگر، بسیار کوچک‌تر است. بنابراین شما دیگر بابت عبور از موانع و جاهای ناهموار نگرانی نخواهید داشت و می‌توانید به‌ تنهایی بدون کمک شخص دیگر به راحت‌ترین شکل ممکن از هر مکانی عبور کنید.

 

انواع ویلچرهای آلومینیومی

 

 

ویلچر های  آلومینیومی برای چه افرادی مناسب است؟

می‌توان گفت که این ویلچرها در دو مدل تاشو و ساده به بازار عرضه می‌شوند. طبیعتاً مدل ‌های تاشو دارای مزایای بیشتری هستند. چرا که فضای بسیار کمی را اشغال کرده و می‌توان آن‌ها را در هر جایی قرار داد. ویلچر آلومینیومی برای کسانی مناسب است که ساعات زیادی را در بیرون از خانه هستند و می‌خواهند با استفاده از یک ویلچر استاندارد سبک و همچنین کاربردی بدون هیچ دغدغه‌ای به انجام فعالیت‌ های اجتماعی خود بپردازند.

این روزها شاهد افزایش تقاضای خرید برای و صندلی‌ های چرخ‌ دار آلومینیومی هستیم. همین موضوع باعث شده تا فروشگاه‌ها به‌ صورت حضوری و یا غیرحضوری این محصولات را به خریداران عزیز ارائه دهند. شما می‌توانید به‌ منظور خرید انواع تجهیزات پزشکی به ‌ویژه ویلچر برقی به مجموعه ما اعتماد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید