بهترین نوع ویلچر

بهترین نوع ویلچر

بهترین نوع ویلچر  یا best type of wheelchair کدام است؟خرید یک ویلچر استاندارد و باکیفیت، به افرادی که دچار مشکلات جسمی هستند کمک کرده تا از طریق این راه بتوانند کیفیت زندگی خود را افزایش دهند. همچنین بهره‌مندی از این وسیله کاربردی باعث شده تا این افراد با اعتماد به ‌نفس بیشتری و به ‌صورت مقتدر و در اجتماع ظاهر شوند و بتوانند به فعالیت‌های روزمره خود برسند. پیشرفت تکنولوژی تأثیرات مثبتی را روی ساخت انواع ویلچر برقی و دستی بر جای گذاشته ‌است. به ‌عبارت ‌دیگر زمانی‌که شما برای خرید ویلچر اقدام کنید، متوجه خواهید شد که این محصولات مطابق هر نوع نیازی به بازار عرضه شده‌ اند. ما در این مطلب قصد داریم در مورد بهترین نوع ویلچر استاندارد صحبت کنیم. بنابراین پیشنهاد می‌شود که حتما در ادامه با ما همراه باشید.

خرید ویلچر برقی و یا دستی استاندارد

به ‌طور معمول ویلچرها دارای یک سطح صاف برای نشستن، چهار چرخ، استراحتگاه دست ،استراحتگاه پا و همچنین ترمز برای متوقف کردن ان ویلچر هستند. البته که نمونه‌های برقی دارای قابلیت‌های پیشرفته‌ای هستند. اما قالب کلی این صندلی‌ها به این‌گونه است. هدف از ساخت و عرضه ویلچر به بازار و بالا بردن سطح استقلال افراد و همچنین افزایش دامنه حرکتی آن‌هاست. افرادی که دچار محدودیت‌های جسمی هستند، بایستی از یک وسیله کاربردی جهت حرکت کردن و خود استفاده کنند. ازجمله افرادی که احتیاج به خرید ویلچر برقی یا ویلچر دستی دارند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کسانی که در به حرکت دادن اندام تحتانی و پاهای خود مشکل دارند.
  • افرادی که در ایستادن و یا نشستن مشکل دارند.
  • ویلچر برای کسانی که تعادل ندارند.
  • برای آسیب‌ های نخاعی
  •  برای سختی جهت رفتن به توالت
  • جابجایی و یا شکستگی لگن
  • مشکلات فیزیکی نظیر مشکل گفتاری، شنوایی، بصری و …

 

خرید ویلچر برقی
بهترین نوع ویلچر استاندارد چه ویژگی‌هایی دارد؟

آگاهی نسبت‌ به ویژگی‌های بهترین نوع ویلچر استاندارد سبب شده تا شما با دید بازتر و داشتن اطلاعات کافی، جهت خرید محصولات اقدام کنید. همان‌طور که بهتر می‌دانید، زمانی‌که افراد برای تهیه بهترین نوع ویلچر اقدام می‌کنند، می‌خواهند که سالیان زیادی از این محصول استفاده کنند. همچنین قیمت ویلچر برقی یا دستی نیز بسیار بالاست. بنابراین باید حساسیت زیادی را جهت خرید آن به خرج داد.

صندلی چرخ ‌دار به‌طور مستقیم روی کیفیت و وضعیت زندگی معلولین مؤثر است. این افراد با استفاده از این محصول می‌توانند بدون احتیاج به کمک کسی تمامی کارهای خود را انجام داده و مشکلی نداشته باشند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که یک ویلچر استاندارد در وهله اول باید راحتی لازم را برای افراد معلول یا سالمند فراهم کند. امروزه ویلچرها در نمونه‌های خودکار و دستی موجود هستند که می‌توان بر اساس شدت معلولیت افراد آن‌ها را تهیه کرد.

استاندارهای لازم برای ویلچرها

افرادی که در جابه‌جایی نه ‌تنها در حرکت دادن اندام تحتانی خود دچار مشکل هستند، می‌توانند ویلچرهای دستی را انتخاب کنند و از این طریق ورزش و تحرک لازم را داشته باشند. ازجمله ویژگی‌های یک ویلچر استاندارد و باکیفیت می‌توان به چرخ‌های سبک آن اشاره کرد. در زمان خرید توجه کنید که محصولاتی را انتخاب کنید که چرخ‌های آن‌ها از کیفیت کافی برخوردار بوده و وزن سبکی داشته باشند.
مسلماً هرچه ویلچر سبک‌تر باشد جابه‌جایی‌ها راحت‌تر بوده و افراد معلول با چالش‌های کمتری رو به ‌رو خواهند شد. بنابراین برای خرید بهترین نوع ویلچر استاندارد تا حد امکان محصولات سبک را انتخاب کنید.

استاندارهای لازم برای ویلچرها

 

توصیه‌هایی برای خرید ویلچر استاندارد

باوجود این‌که درحال‌حاضر تمامی استانداردهای جهانی در در ویلچرهای ساخته‌ شده رعایت می‌شود، اما شما باید حتما برای خرید این محصولات به مراکز معتبر مراجعه کنید. برای اینکار لازم است که حتما به‌ خوبی تحقیق نمایید. زیرا قرار است که هزینه زیادی را بابت خرید یک ویلچر دستی و یا برقی بپردازید. همچنین اگر قصد دارید که این محصول را به‌ صورت اینترنتی خریداری کنید، توجه به اعتبار رزومه و همچنین تحقیق در مورد محصولات یک فروشگاه تجهیزات پزشکی از اهمیت بسزایی برخوردار است.شما باید ویلچر را از توانی تمامی جوانب مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید درنهایت به یک محصول استاندارد و کاربردی برسید.

خرید اینترنتی انواع ویلچر

محصولات ایزی موبیل با داشتن چندین سال سابقه در زمینه فروش انواع ویلچر، این امکان را برای خریداران عزیز فراهم کرده تا بتوانند با اطمینان کامل و بدون مراجعه حضوری جهت خرید ویلچر برقی و یا دستی اقدام کنند. شما می‌توانید برای کسب مشاوره نیز با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید و از کیفیت بالای محصولات مجموعه ما بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید