فروش ویلچر برقی سبک و معرفی آن

فروش ویلچر برقی سبک

 

ویلچر برقی سبک برای افراد ناتوان جسمی، بسیار مفید و راحت است. در این مجال درباره این وسیله توضیحاتی ارائه می دهیم.‌ در کنار مطالب مفید مقاله، شما می توانید سایت ایزی موبیل را مشاهده کرده و از آن بهترین بهره را برای خرید و فروش ویلچر برقی سبک ببرید.

معرفی و فروش ویلچر برقی سبک

 

ویلچر برقی سبک کار را برای افراد ناتوان جسمی بسیار راحت می سازد. سبک ترین ویلچر تنها ۴۱ پوند وزن دارد و بعد از تا شدن در یک محفظه کوچک جا می گیرد. این ویلچر به راحتی قابل حمل است و در صندوق عقب وسیله نقلیه جا می گیرد. حتی در مسافرت های هوایی نیز به راحتی می توان آن را سوار کرد.ویژگی سبک وزن و قابل حمل بودن در فروش ویلچر برقی سبک و پرطرف دار بودن آن را تایید می کند.

 

فروش ویلچر برقی سبک

ماده اولیه ساخت ویلچر برقی سبک

 

ماده سازنده ویلچر برقی سبک در واقع آلیاژ آلومینیوم است که بسیار قوی و سبک می باشد. به دلیل وزن بسیار کم حمل و نقل این ویلچر خیلی راحت است.و همین امر یکی از دلایل  تاثیر گذار در فروش ویلچر برقی سبک است.

اجزای تشکیل دهنده این ویلچر

 

ویلچر برقی سبک دو موتور دارد. این موتورها عملکرد بسیار خوبی دارند و به همین دلیل این ویلچر قادر است به راحتی در شیب ها و تپه ها قرار بگیرد.‌

مشخصات ویلچر برقی سبک

 

ویلچر برقی سبک به راحتی و در پنج ثانیه تا می شود. دسته آن قابل تنظیم است. آلیاژ آن خیلی با کیفیت است و کوسن و پشتی آن را می توان جدا کرد.‌ ابن ویلچر باتری اضافه دارد و خیالتان راحت است. زیر صندلی یک سبد وجود دارد که می توانید وسایل خود را درون آن قرار دهید. بسیار سبک و بادوام است و به شیوه ای تا می شود که به راحتی می توان آن را جا داد. به دلیل قابلیت جا به جایی صندلی و پشتی، به راحتی تمیز می شود. برای بلندکردن آسان می توان از دسته زیر صندلی استفاده نمود.

این ویلچر چندین لوازم جانبی رایگان نیز دارد. وجود دو باتری به شما این اطمینان را می دهد که در صورت خرابی یکی از آن ها می توان از دومین باتری استفاده نمود.‌ این ویلچر با داشتن تکیه گاه قابل جابجایی این اجازه را می دهد که شخص ارتفاع پاهای خود را تغییر دهد. یکی از موارد خوب این است که بعضی از شرکت ها لوازم جانبی مختلفی ارائه می دهند. مثلا کوسن های مخصوص، کیف و جا لیوانی را می توان نام برد.

چند راهنمایی در مورد فروش ویلچر برقی سبک

 

از آن جایی که مدل های مختلفی از ویلچر برقی سبک وجود دارد، می توانید قبل از خرید با یک متخصص مشورت نمایید. برای استفاده این ویلچر در بیرون از منزل و نوع محدودیت و ناتوانی شما، کافی است که مشورت کرده و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. نوع کوسن ویلچر نیز بسیار اهمیت دارد. جنس آن باید به گونه ای باشد که در طولانی مدت بدن شما را آزار ندهد.

زمان خرید به وزن، قد و وضعیت بالاتنه خود توجه کرده و انتخاب صحیحی انجام دهید. مدل صندلی، کنترل ها، کمربند ایمنی و زیرپایی را باید متناسب با وضعیت بدنی خود در نظر بگیرید که موقع استفاده خسته نشوید.

 

راهنمایی در مورد فروش ویلچر برقی سبک

 

 

 

محیط زندگی و کار خود را نیز برای مشاور تشریح کنید که با توجه به این نکات ویلچر برقی سبک مناسب را خریداری نمایید. در صورتی زیاد اهل سفر هستید، چه سفر با اتومبیل و‌ چه با هواپیما، بهترین گزینه برای شما ویلچرهای تاشو هستند. حمل و نقل این گونه ویلچرها بسیار راحت است و بخاطر سبکی کسی را اذیت نمی کند.

تاثیر وضعیت جسمی و‌ بیماری بر انتخاب ویلچر

 

بعضی از بیماری ها رو به پیشرفت هستند. این افراد باید نوع خاصی از ویلچر برقی سبک را انتخاب نمایند. برای این کار نیز حتما باید با متخصص مشورت نمایید. توانایی خود برای نشستن بر روی ویلچر و کار با آن را در نظر بگیرید و بهترین گزینه را خریداری نمایید.

در نظر گرفتن بودجه برای خرید ویلچر برقی سبک

 

شرکت های مختلف ویلچر برقی سبک را به فروش می رسانند.فروش ویلچر برقی سبک و ویلچر برقی ارزان  در سایت ایزی موبیل با قیمت مناسب امکان پذیر است.هر کدام از شرکت ها نیز لوازم جانبی و طراحی خاصی برای ویلچر در نظر می گیرند. شما باید با توجه به نیاز جسمی خود انتخاب صحیح داشته باشید. البته برای خرید بودجه خود را نیز در نظر بگیرید. چرا که بعضی از امکانات هزینه زیادی را بر دوش شما می گذارند، در حالی که زیاد ضروری نیستند. تمام این نکات را مد نظر قرار دهید.

 

سخن پایانی د رمورد فروش ویلچر برقی سبک 

 

استفاده از ویلچر برقی سبک برای افراد ناتوان جسمی، می تواند آن ها را به دنیای تحرک و سرزندگی برگرداند. این ویلچرها بسیار راحت هستندو فروش ویلچر برقی سبک  بیشت راز ویلچر های دیگر می باشد.و شخص ناتوان می تواند به آسانی از آن استفاده کند. برای این که درباره این وسیله اطلاعات بیشتری داشته باشید به سایت ایزی موبیل رجوع نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید