ویلچر استاندارد چیست؟

ویلچر استاندارد چیست؟

هر محصولی که به تولید رسیده و به بازار عرضه می‌شود، باید دارای استانداردهایی باشد. در غیر این صورت نه ‌تنها کاربردی نداشته بلکه ‌هدر رفتن تمام هزینه ها می شود. ویلچر جزو محصولات کاربردی و مهم برای افراد توانخواه به حساب می‌آید که می‌تواند در فعالیت‌های روزمره آن‌ها، تحرک و ایمنی نقش مهمی را ایفا کند. بنابراین خرید ویلچر استاندارد جزو الزامات بوده و باید در آن حساسیت‌ های زیادی وجود داشته باشد.

مهم‌ترین فاکتور برای خرید ویلچر برقی و یا ویلچر معمولی مراجعه به یک فروشگاه معتبر با رزومه‌ درخشان است. به دلیل این‌ که درحال‌حاضر فروشگاه‌ها و برندهای تولید کننده متعددی در این زمینه فعالیت می‌کنند، شما باید با کسب اطلاعات کافی بتوانید مجموعه‌ای قابل‌اطمینان را انتخاب کرده و جهت خرید انواع ویلچر از هر نوع برند ایرانی و یا خارجی اقدام کنید.

ویلچر استاندارد ویلچر برای بهبود زندگی معلولین

ویلچری یک ابزار کمک حرکتی است که می‌تواند افراد را در حالت نشسته درهم در هر شرایطی جا به‌ جا کند. می‌توان ویلچر را یک نوع اکستشن در نظر گرفت. این صندلی چرخ‌دار کمک خواهد کرد تا ناتوانی‌های حرکتی و خستگی در راه رفتن دیگر برآید افراد توانخواه وجود نداشته باشد. همچنین باعث ایجاد استقلال در زندگی آن‌ها شده و می‌تواند تمامی نیازهای فردی آن‌ها را برآورده کند. شاید این موضوع را ندانید اما امروزه ورزش‌های متعددی وجود دارند که با استفاده از ویلچر قابل انجام هستند. بنابراین می‌توان گفت که ویلچر یک وسیله ورزشی نیز برای افراد توان خواه بود و در تحرک و سلامتی آن‌ها نیز کمک بسزایی خواهد کرد.

ویلچر استاندارد چه ویژگی‌هایی دارد؟

متأسفانه در میان تمامی مدل‌های باکیفیت ویلچر، نمونه‌های بی‌کیفیت و غیراستاندارد نیز یافت می‌شود. این موضوع ممکن است خریداران را به ‌اشتباه بیندازند. به‌ همین دلیل نیز ما در ادامه مطلب مهم‌ترین فاکتورهای یک ویلچر استاندارد را به شما ارائه می‌دهیم. تا بتوانید با دیدگاه باز و به ‌صورت آگاهانه جهت خرید اقدام کنید.

 

ویلچر استاندارد چه ویژگی‌هایی دارد؟

 

استانداردهای یک ویلچر باکیفیت و مناسب

به ‌طورکلی مواردی که در یک ویلچر استاندارد وجود داشته دارد، عبارت‌اند از:

زیرپایی مناسب

در زمان حرکت با هر ویلچری در هر مکانی اگر پاهای افراد از این ویلچر خارج شود، ممکن است که و ایمنی آن‌ها به خطر افتاده و و سبب ناخوشایندی آن‌ها شود. مسلماً باید در یک ویلچر استاندارد زیر پایی هایی وجود دارد که به ‌صورت متحرک هستند و افراد می‌توانند در صورت نیاز از آن استفاده کرده و در صورت عدم نیاز آن‌ها را کنار بزنند.

حالات مختلف زیر دستی

حالات گوناگونی برای دسته ویلچرها در نظر گرفته شده تا بتوان نیاز افراد مختلف را برطرف نمود. اگر دسته‌های ویلچر در حالت طولی باشد فرد می‌تواند برای کارهایی نظیر خوردن غذا یا مطالعه به پشت میز برود. بنابراین می‌توان گفت که یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی برای ویلچرهای باکیفیت و استاندارد، داشتن حالت مناسب در دسته ویلچر است.

پشتی مناسب

قطعاً افراد توانخواه به ویلچری نیاز دارند که در قسمت تکه گاه در سطح کیفی مناسبی باشد. اگر پشت ویلچرها بنا بر دلایلی استاندارد نبود، پس‌از مرور زمان سبب آسیب بیشتر افراد توانخواه خواهد شد.

چرخ‌های مناسب و روان

چرخ و مهم‌ترین بخش در ویلچرها هستند و باید به‌گونه‌ ای طراحی و تولید شوند که در حرکت هیچ‌گونه کندی و گیری نداشته و شرایط حرکت را برای افراد معلول به‌راحتی فراهم کنند.
شما می‌توانید با بررسی موارد بالا به ‌طور دقیق، موفق به خرید یک ویلچر استاندارد شوید.

 

خرید ویلچر استاندارد و باکیفیت

ایزی موبیل یکی از برترین فروشندگان تجهیزات پزشکی و حمل‌ و نقل در سراسر کشور است که این امکان را برای همه خریداران فراهم کرده تا بدون مراجعه حضوری و با بررسی اطلاعات دقیق هر یک از ویلچرها محصول مورد نظر خود را خریداری کنند ما با اطمینان کامل به شما ویلچرهای استاندارد را و به شکل تضمینی ارائه می ‌دهیم. همچنین سعی کردیم با در نظر گرفتن حداقل قیمت شرایط خرید ویلچرهای ایزی موبایل را برای تمامی خریداران عزیز فراهم کنیم.

کارشناسان فروش ما آماده خدمت ‌رسانی به شما عزیزان هستند. شما می‌توانید با برقراری ارتباط با آن‌ها محصولی را که مد نظر دارید، به‌ راحتی و به‌ صورت اینترنتی خریداری کنید. همان طور ‌که گفته شد، دقت بالا در انتخاب ویلچر کاملاً الزامی است اما شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه سایت ما هر نوع ویلچر از برندهای خارجی و یا ایرانی تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید